26 листопада 2022

День пам'яті жертв Голодоморів

🍁26 листопада, у четверту суботу місяця, в Україні вшановуюють День пам'яті жертв Голодоморів. В Олександрійському педагогічному коледжі організовано тематичну виставку, присвячену пам'яті жертв Голодоморів, яка розкриває трагедію українського народу в ті часи, ознайомлює з реальними фактами та свідченнями очевидців, проведені тематичні виховні години, підготовлено історичний екскурс тими страшними подіями (10 група, керівник групи Шмакова М.М.).
   Це було не стихійне лихо... Це був свідомо підготовлений радянською владою геноцид українського народу. Голодомор 1932-1933 років... За офіційними даними загинуло близько 9 млн. чоловік...
   Історію можна безліч разів переписати, та пам'ять народу завжди збереже правду.

Кожну четверту суботу листопада о 16.00 ми вшановуємо пам'ять померлих від голодної смерті, запалюючи свічки на вікні власних осель. 26 листопада запали Свічку Пам'яті, хай подібне ніколи не повториться...🕯🕯🕯

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА

25 листопада 2022

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

🍁25 листопада у світі відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Незважаючи, на те, що ми живемо в ХХІ ст., статистика про факти насильства щодо жінок є невтішною.
🔻Причин декілька. Це і відсутність систематичних досліджень з цього питання, і замовчування проблеми самими жертвами через страх, сором чи забобони. Загалом зібрані дані свідчать про те, що 33,4% жінок хоча б раз у житті зіткнулися з насильство щодо себе, в тому числі фізичним. 20% жінок є жертвами зґвалтування чи спроб зґвалтування.
🔻 В умовах воєнного стану ці данні збільшилися у рази, особливо на окупованих територіях. В Україні працюють центри допомоги жертвам насильства, проте, варто нагадати, що допомагають тим, хто просить про допомогу!

23 листопада 2022

Відкрита виховна година "Вільні творять майбутнє"

🍁22 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи здобувачі освіти 211 групи (керівник групи Столяр Г. І.) провели відкриту виховну годину "Вільні творять майбутнє". Підібраний відеоматеріал, ніби повертає всіх у ті старші часи, поезію, присвячену загиблим на Майдані неможливо було слухати без сліз.  Пам'ятаймо свою історію, бо нам творити майбутнє! 
Українці- сильний народ! 💙💛 Ми все подолаємо, ми - переможемо!  Слава нашим Героям! Все є і буде Україна!🇺🇦

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА

22 листопада 2022

День Гідності та Свободи 💙💛

🍁Щорічно в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи 💙💛відповідно до указу п'ятого президента України Петра Порошенка. У цей день українці вшановують пам'ять тих полеглих, які під час Помаранчевої революції та Революції Гідності поклали своє життя у боротьбі за захист національних інтересів України та підтримку євроінтеграції. День Гідності та Свободи було встановлено «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…». 
Боротьба триває й зараз... Вистоїмо! Переможемо! Слава нашим Захисникам!!! Все є і буде Україна 🇺🇦

Відеопрезентацію підготували студенти 211 групи, керівник навчальної групи Столяр Г.І.

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА
З Днем студента🎊

Колектив працівників та студентів Олександрійського педагогічного коледжу вітає всіх студентів із Міжнародним днем студента!!! 🎓🤩Це свято не має меж та кордонів, це свято юних мрій, нових знань, цікавих захоплень і веселого студентства.🥳 Бажаємо всім здобувачам освіти здійснення мрій, 💫реалізації задуманих планів, невтомного ентузіазму,💡 що приведуть до улюбленої і престижної професії! Працюємо і навчаємося задля Перемоги!!!💙💛

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА

День пам'яті жертв Голодоморів

🍁26 листопада, у четверту суботу місяця, в Україні вшановуюють День пам'яті жертв Голодоморів. В Олександрійському педагогічному коледж...