Публікації

Шлях до Перемоги

Зображення
  6 грудня - знаменна дата в історії Олександрії. 77 років тому, 6 грудня 1943 року, завершилось визволення нашого міста від нацистських загарбників. Напередодні свята в Олександрійському педагогічному коледжі були проведені онлайн-виховні години «Шлях до Перемоги», «День той в пам’яті тримаємо своїй», у бібліотеці відбувся хронометр пам'яті визволення Олександрії. Чим менше лишається в живих свідків і учасників тих подій, тим глибша і ширша повинна бути увага і піклування нашого покоління, яке не знало лихоліття війни, про наших дорогих ветеранів того часу і сьогодення! Минуле+теперішнє=майбутнє!

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Зображення
  Сьогодні 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж імені В.О Сухомлинського" завжди підтримував всі благодійні і просвітницькі заходи, які присвячені цій важливій даті. Головна мета - звернути увагу суспільства на цю проблему. Викладач інформатики Орденко І.М. разом зі своєю 33а навчальною групою підготувала інформаційну добірку матеріалу стосовно даної теми. Будьте обережними, цінуйте та бережіть кожну неповторну хвилину свого життя!!!

Новорічні свята – час добра та чудес.

Зображення
  Це пора радості, щирих посмішок, несподіванок і подарунків. Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського пропонує всім бажаючим стати частинкою новорічного дива та взяти участь у флешмобі «НОВОРІЧНА МАГІЯ ДОБРА», присвяченому Дню святого Миколая й Новорічним святам, адже в ці дні дива трапляються насправді. Умови участі прості: до 15 грудня потрібно зробити фото або коротке відео (до 10 с), де ви або ваші близькі роблять добру справу, та надіслати на електронну пошту magia.dobra2020@gmail.com. Найкращі фото та відео будуть опубліковані 19 грудня на наших сторінках у Facebook та Instagram.

День пам'яті жертв Голодоморів

Зображення
  28 листопада, у четверту суботу місяця, в Україні вшановуюють День пам'яті жертв Голодоморів. В Олександрійському педагогічному коледжі організовано тематичну виставку, присвячену пам'яті жертв Голодоморів, яка розкриває трагедію українського народу в ті часи, ознайомлює з реальними фактами та свідченнями очевидців. Це було не стихійне лихо... Це був свідомо підготовлений радянською владою геноцид українського народу. Голодомор 1932-1933 років... За офіційними даними загинуло близько 9 млн. чоловік... Історію можна безліч разів переписати, та пам'ять народу завжди збереже правду. Кожну четверту суботу листопада о 16.00 ми вшановуємо пам'ять померлих від голодної смерті, запалюючи свічки на вікні власних осель. Нехай подібне ніколи не повторюється...