01 червня 2023

Міжнародний день захисту дітей

1 червня, в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – свято дитинства, нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, усміхненими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали достойними громадянами своєї вільної, незалежної країни. Особливо важливим цей день є під час війни в Україні. 
    Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Прагнемо, щоб дітям завжди світило сонце яскраво, життя дарувало приємні подарунки, а вночі на чистому мирному небі для них сяяли мільйони красивих зірок. 

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА

31 травня 2023

НАСИЧЕНИЙ ТИЖДЕНЬ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ГЕРОЇВ🇺🇦🇺🇦🇺🇦


🗓З 23  по 30 травня, в Олександрійському педагогічному коледжі пройшов тиждень, присвячений Дню Героїв. 
✅У навчальному  закладі було заплановано і  проведено різноманітні заходи, присвячені нашим Захисникам і Захисницям:
- виховна година «Герої нескореної країни»;
- усний журнал «День Героїв, вони вбиті війною»;
- година спілкування «Історія сучасних Героїв»;
- презентація відеокліпу «Посвята всім Героям України – справжнім козакам та  козачкам;
- відверта розмова «Забули б люди назавжди війну, але героїв не забути нам!»;
- виховна година «Справжні Герої серед нас!».
💙💛Вшановуємо памʼять Героїв, які в різні часи боронили Соборність та Незалежність України та зараз виборюють нашу свободу.  Низький уклін нашим Захисникам і Захисницям! Все є і буде Україна!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Відео: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02QvM3CXrJvoHpHubcqdNp6wiBmTqjSTKuVkzwvtv57Y1FrCwtvD3RaFkJGAbXBpiVl&id=100028529790517

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02GeNHmonpk33Lg4NHhNPE5BNJ8hD9Janvb5RrX9TPp5yYLXCmPkqdon1oeabiYb6Tl&id=100024602531106

#ОлександрійськийПедКоледж
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА
#Освітній_Простір_Кіровоградщини

21 травня 2023

#Пишаємося_нашими_студентами


🗓З 18 по 21 травня в Туреччині відбувалися змагання на Кубок світу з кікбоксингу WAKO🥊Студент Олександрійського педагогічного коледжу - Михайленко Андрій - взяв участь у змаганнях і став переможцем!
🌟Вітаємо нашого спортсмена з високим результатом та бажаємо подальших успіхів і перемог!💪

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА

День пам'яті жертв політичних репресій

21 травня 2023 року в Україні відзначається День пам'яті жертв політичних репресій.
  В цей день українці згадують про всі безчинства радянської влади: голодомор, репресії, масові розстріли та інші російські злочини, спрямовані на знищення України. 
  Ці трагічні події необхідно пам'ятати, щоб в майбутньому вони не повторилися.

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА

19 травня 2023

#Вишиванка_єднає

💙Колектив працівників та студентів Олександрійського педагогічного фахового коледжу вітає всіх із Днем вишиванки та приєднується до цікавого й популярного тренду в соціальних мережах, підтримуючи ідеї сучасної молоді.
💛Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України! Відмінного настрою і різнокольорових вражень! Все є і буде Україна!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

#Добреувишиванці #Вишиванка_єднає #Вишиванка #ДеньВишиванки #Я_у_вишиванці #Зранку_вдягни_вишиванку #День_вишаванки #Гулялигуляли #Вишиванка_твій_генетичний_код
#Олександрійськиймузейнийцентр

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА

16 травня 2023

ФОРМУЄМО ЦІННОСТІ ОСОБИСТОСТІ В КОНТЕКСТІ ІДЕЙ ВАСИЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА СУХОМЛИНСЬКОГО


🇺🇦Україна славна іменами своїх синів і дочок. Серед них ім’я Великого майстра педагогічної справи – Василя Сухомлинського. 
🗓15 травня 2023 року до 105-річниці з Дня народження видатного вчителя в Олександрійському педагогічному фаховому коледжі імені В.О. Сухомлинського відбулася презентація творчого проєкту «Формуємо цінності особистості в контексті ідей Василя Олександровича Сухомлинського» (автор ідеї та керівник проєкту Анатолій Литвин, директор коледжу, модератори проєкту: Літта Максімова, заступник директора з навчальної роботи, Яніна Ципуринда, заступник директора з навчально-виховної роботи, умотивована студентська спільнота: Мелана Кононенко, Вікторія Гаркуша, Вікторія Протівцева, Софія Гапєєва). 📚Ключова ідея проєкту: цінності – основа життя, шлях до мирного, незалежного майбутнього. На засадах спадщини Василя Олександровича колектив коледжу формує у здобувачів освіти цінності України, життя, мови, толерантності, доброти, людини. Під час роботи над проєктом ми отримали лист-звернення від дочки педагога Ольги Василівни Сухомлинської, яка підкреслила вагомість місії наших студентів у формуванні майбутнього України. ✅Тож разом стверджуємо нашу волю до Перемоги, силу духу та зробимо освіту потужною, перспективною. 
🔹У слайд-показі проєкту використано пісню «Сто порад» (автор – викладач Наталія Абравітова, аранжування – керівник студії Руслан Волков).


#Сухомлинський_105
#ОлександрійськийПедКоледж
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА
#Освітній_Простір_Кіровоградщини


12 травня 2023

«Моє серце – сталь, моя кров – Азов»

У війні України за свою незалежність є події та слова, які стали символом патріотизму й незламності людського духу. Серед них особливе місце посідає АЗОВ. Протягом декількох місяців 2022 року, від початку повномасштабного вторгнення росії на нашу землю, саме там, у м. Маріуполь, на металургійному комбінаті «Азовсталь», кувалися майбутні перемоги Сил оборони України й непохитна віра в мирне ЗАВТРА…
 Саме їм, захисникам Маріуполя, присвячена пересувна фотовиставка «Моє серце – сталь, моя кров – Азов», яка в квітні й травні працювала в Олександрійському міському музейному центрі імені А.Ф. Худякової.
 Студенти 11 групи спеціальності 013 Початкова освіта (керівник навчальної групи Новікова О.В.) й викладачі Олександрійського педагогічного коледжу 11 травня 2023 року відвідали виставку, щоб більше дізнатися про Героїв-захисників, подивитися на фото тих, хто ціною свого життя виборював незалежне майбутнє України.
 Біль… Сльози… Вдячність… Пам’ять… Такими словами можна описати емоції, що сповнювали кожного, хто дивися на фото найкращих синів і дочок нашої країни й слухав історію подвигу кожного з них.
 Дякуємо організаторам виставки та співробітникам музейного центру за можливість віддати данину поваги тим, хто став справжнім прикладом мужності й символом Перемоги над рашизмом! НЕ пробачимо… НЕ забудемо…

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА

09 травня 2023

#Пишаємося_нашими_студентами


🗓6 травня у місті Жовті Води відбувся VII відкритий турнір із боксу🥊, присвячений пам’яті В.І.Ворковця. Студенти Олександрійського педагогічного коледжу, Квак Станіслав (23 група) та Руденко Дмитро (13 група), взяли в ньому участь та отримали призові місця (Квак Станіслав – І місце, Руденко Дмитро – ІІ місце). 
🌟Вітаємо наших спортсменів із високими результатами та бажаємо подальших успіхів і перемог!💪🏆

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА

«Не згасне памʼяті вогонь…»

8 травня, з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років, відзначається День пам’яті та примирення. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, вшанування всіх борців із нацизмом та жертв війни. Здобувачі освіти 33 навчальної групи спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» Олександрійського педагогічного коледжу (керівник групи Ткаченко С. В.) запросили бажаючих на відкриту виховну годину, присвячену цій памʼятній даті «Не згасне памʼяті вогонь…». Студенти наголосили, що надзвичайно важливо згадувати, вшановувати та цінувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Ціна цього внеску – надзвичайні втрати впродовж 1939–1945 років серед українців та інших народів, які жили на території України. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб.
Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. 
Наша боротьба триває щоденно від 2014 року і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. 
Слава Україні – Героям Слава!

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА

Днень Пам'яті та Примирення

Відповідно до Указу Президента України від 24.03.2015 №169/2015 в Україні щорічно 8 травня відзначається День пам’яті та примирення. Цей пам’ятний день започатковано задля вшанування подвигу українського народу у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті тих, хто загинув на фронтах, в окопах, і тих, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

До Дня Пам'яті та Примирення Олександрійський педагогічний коледж завжди вшановував борців із нацизмом у Другій Світовій війні та всіх жертв цього найкривавішого конфлікту в історії людства.
Сьогодні, в умовах повномасштабної військової агресії росії, наші Захисники та Захисниці ціною свого героїзму, свого життя та здоров'я пишуть нову історію Незалежності України. 

Цінуємо вас, наші Захисники! Віримо в Перемогу! Повертайтеся додому живими, ми вас дуже чекаємо! Разом до Перемоги!!!

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА

Міжнародний день захисту дітей

1 червня, в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – свято дитинства, нагадування суспільству про необхідні...