22 травня 2022

День вишиванки

         Вишиванка - символ українського народу.
         Вишиванка - символ нескореності, одяг вільних людей.
         Вишиванка - оберіг кожного нашого Захисника.
    Одягаючи вишиванку, ми висловлюємо свою підтримку нашим Героям у боротьбі з російським агресором. Хай візерунки вишиванки - код української нації, огорнуть від небезпеки наших бійців, даючи їм сили і звитяги. Віримо, що скоро будуть Перемога та Мир!!!

І ми знову затанцюємо на подвір'ї нашого коледжу у святкових вишиванках! https://www.facebook.com/pedcollege0000/videos/347556740698291
Все є і буде Україна!

Разом до Перемоги


17 травня 2022

Педколедж допомагає (Новини 16.05.2022)

Педколедж допомагає (Новини 16.05.2022)

В п’ятницю 13-го студенти педагогічного коледжу, залучившись підтримкою волонтерів та друзів, провели благодійний концерт на підтримку ЗСУ. Окрім трьохгодинної програми з патріотичними піснями на олександрійців та гостей міста чекали цікаві локації. Які саме – розкажемо далі.

Благодійний захід для збору коштів на підтримку Захисників й Захисниць України та людей, які змушені були покинути свої домівки

    Велика справа розпочинається з ідеї. Шевченко Яна, випускниця коледжу 2019р., майстриня листівок, разом з Аліною Омельяненко, відомою фотографкою, запропонували координаційному центру волонтерів міста Олександрії провести благодійний захід для збору коштів на підтримку Захисників й Захисниць України та людей, які змушені були покинути свої домівки.
     До доброї справи були залучені: команда "Музичні снайпери" разом з Олександрійським педагогічним коледжем, які радували всіх своїм підготовленим концертом; @magic.page.store.2 , що пропонувала всім патріотичні листівки; пригощали всіх смачними десертами Ксенія Пихтіна з дочкою @velena_sweet; @albee.photo не залишила нікого без якісної фотографії; кожен мав можливість придбати сувенірну продукцію майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, а малюки - взяти участь у акції "Привітай солдата малюнком" та отримати іграшку у подарунок; дарував незабутні враження та емоції дует фокусників-ілюзіонистів із Харкова - Дивовижний Альберт.
     Хочемо окремо назвати поіменно тих, хто підготував концертну програму на 3 години яскравих емоцій: організатори - Андрієнко Аліна та Пуртов Микола, виконавці: викладачі коледжу - Нікітіна Марія, Волков Руслан, Богун Володимир; студенти коледжу - Зайцева Марина, Вовк Вікторія, Гапєєва Софія; друзі коледжу - Усова Альбіна, Баранова Дайана, Шпак Єгор, ансамбль "Криниченька"; ведуча заходу - Повстяна Валерія.
    Дякуємо організаторам та учасникам! Дякуємо нашим Захисникам, завдяки яким ми маємо можливість співати у центрі міста! Віримо у кожного з вас! Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів.
Все є і буде Україна!!!

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА

12 травня 2022

Відкриваємо двері онлайн

    Сьогодні,11 травня о 18.00 у Meet конференції відбулася зустріч з майбутніми вступниками «Відкриваємо двері онлайн». До спілкування приєдналися батьки, учні шкіл міста Олександрії та Олексадрійського району. Відповідальний секретар приймальної комісії Тарасенко О.В. ознайомила майбутніх абітурієнтів з оновленими Правилами прийому до Олександрійського педагогічного коледжу імені В.О.Сухомлинського у 2022 року та відповіла на поставлені запитання щодо вступу.

    Якщо маєте намір вступити до Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського, заповніть анкету за посиланням. Представники приймальної комісії зв'яжуться з Вами.

09 травня 2022

Серце мами завжди належить її дітям...

 Мама - найперше слово, найголовніше слово у житті кожного. Щороку, у другу неділю травня, Україна відзначає День Матері.

Серце мами завжди належить її дітям... Скільки не було б їм років, думки мами тільки про них... Виміряти материнський біль за загиблими у війні дітьми - неможливо...
Низький уклін матерям, які народили та виховали наших Захисників
Дочекайтеся своїх синів та доньок🙏
Слава Героям, які відлетіли на небеса буде вічною...
💙💛🇺🇦🙏
Пісню "Там, біля тополі" виконують викладачі Олександрійського педколеджу Богун В.І., Волков Р.І., Демченко А.О..
Музика: Петро Солодуха, Павло Солодуха. Текст: Мирослав Ортинський, Тарас Чубай.

День вишиванки

            Вишиванка - символ українського народу.             Вишиванка - символ нескореності, одяг вільних людей.            Вишиванка -...